Získejte velké slevy v e-shopech a ještě si vydělejte peníze!

Vyberte si z více jak 755 eshopů, proklikněte se přes propagační webové stránky a získejte z ceny svého nákupu atraktivní slevu, která bude vrácena zpět na Váš bankovní účet. Můžete si také navíc vydělat až 6 000 Kč snadno a bez námahy! 

Jak? Stačí Vašim známým a kamarádům doporučit cashback portál Plná Peněženka. O co jde? Jedná se o portál, který Vám za každý nákup vrací část útraty zpět. Stačí se z Plné Peněženky pouze prokliknout do svého oblíbeného eshopu, zde vybírat, nakupovat a platit tak, jak jste zvyklí, a odměnou za jeden klik navíc jsou procenta z utracené částky zpět. Cashback u Plné Peněženky se může vyšplhat až na 25 %! 

V nabídce najdete známé eshopy jako je Aliexpress.com, Okay.cz, Elnino.cz, Booking.com, About You, Notino.cz, Zoohit.cz, Dr. Max, Sportisimo, ale také i ty menší a specializované, vždy si vyberete. 

Kromě cashacku Vám Plná Peněženka nabízí možnost vydělat si zmíněných 6 000 Kč. Doporučte portál svým známým, kamarádům či příbuzným a za každého přivedeného aktivního uživatele získáte 300 Kč. Doporučit tímto způsobem můžete až 20 kamarádů, což je slibovaná odměna 6 000 Kč. Více o doporučovacím programu najdete na webu firmy. Čerpejte z Plné Peněženky ještě více! Firma nabízí vstupní bonus 60 Kč, propojením účtu s Facebookem dalších 10 Kč. Za instalaci lištičky do prohlížeče, která Vás bude upozorňovat, když se zapomenete do eshopu prokliknout, máte dalších 10 Kč. 

A pokud chcete ještě více, vyplatí se sledovat firemní Facebook, Twitter a Instagram, kde pravidelně probíhají soutěže o finanční odměny. Na jejich stránkách navíc najdete denně aktualizovaný seznam kupónů a akčních nabídek eshopů. Nenakupujte za plné ceny, počkejte si na akci a šetřete každý den. Jak peníze reálně získat? Stačí si zažádat jedním kliknutím o výplatu a do 3 pracovních dní máte peníze na svém bankovním účtu. Vyplatit cashback si můžete nechat kdykoli, klidně již od 1 Kč, není zde stanovená minimální hranice. Pro získání nastřádaných odměn (z doporučení, vstupní bonus apod.) stačí získat cashback alespoň 100 Kč a veškeré odměny jsou Vaše. 

Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a začněte vydělávat nakupováním! Bližší informace zde