Získejte velké slevy v e-shopech a ještě si vydělejte peníze!

Vyberte si z více jak 950 e-shopů, proklikněte se přes propagační webové stránky a získejte z ceny svého nákupu atraktivní slevu, která bude vrácena zpět na Váš bankovní účet. Můžete si také navíc vydělat až několik tisíc Kč snadno a bez námahy! 

Jak? Stačí Vašim známým a kamarádům doporučit oblíbený cashback portál. O co jde? Jedná se o webové stránky, které Vám za každý nákup vrací část útraty zpět. Stačí se z webu pouze prokliknout do svého oblíbeného e-shopu, zde vybírat, nakupovat a platit tak, jak jste zvyklí. Odměnou za jeden klik navíc jsou procenta z utracené částky zpět. Cashback se může vyšplhat až na 20 %

V nabídce najdete známé e-shopy jako je Mall, Lidl, Eobuv, CCC, Kosik.cz, KFC, Aliexpress.com, Okay.cz, Elnino.cz, Booking.com, About You, Notino.cz, Zoohit.cz, Dr. Max, Sportisimo, ale také i ty menší a specializované, vždy si vyberete. 

Kromě cashacku máte možnost si vydělat zmíněných až několik tisíc Kč. Doporučte portál svým známým, kamarádům či příbuzným a za každého přivedeného aktivního uživatele získáte 200 Kč. Doporučit tímto způsobem je možné neomezené množství osob, což může být pro Vás slibovaná odměna až několik tisíc Kč. Více o doporučovacím programu najdete na webu firmy. Získejte ještě více - firma nabízí nově zaregistrovaným vstupní bonus zdarma 50 Kč.

Na firemním webu navíc najdete denně aktualizovaný seznam slevových kupónů a akčních nabídek e-shopů. Nenakupujte za plné ceny, počkejte si na akci a šetřete každý den. Jak peníze reálně získat? Stačí si zažádat na webu jedním kliknutím o výplatu a do 5 pracovních dnů máte peníze na svém bankovním účtu. Vyplatit cashback si můžete nechat kdykoli, klidně již od 1 Kč, není zde stanovená minimální hranice. 

Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a začněte vydělávat nakupováním! Bližší informace zde