CHCETE ZVEŘEJNIT NA 7 DNŮ VÁŠ TEXTOVÝ INZERÁT NA ÚVODNÍ STRÁNCE TOHOTO WEBU V PRAVÉM SLOUPCI ?

Stačí zaslat SMS z Vašeho mobilního telefonu z celé České republiky.

Napište SMS ve tvaru:

pm  inzerce  top  kontakt na vás + text vašeho inzerátu

Za písmeny pm udělejte mezeru, za slovem inzerce udělejte mezeru, za slovem top udělejte mezeru, místo slov kontakt na vás + text vašeho inzerátu napište Váš telefon, nebo e-mail, nebo kontakt na webové stránky, nebo adresu a Váš inzerát (bez háčků a čárek nad písmeny). V zaslané SMS můžete napsat celkem maximálně 159 znaků včetně mezer mezi slovy.

Správně napsanou SMS odešlete na tel. číslo:

903 33 50

Cena za odeslání SMS zprávy je 50 Kč vč. DPH. Službu zveřejnění inzerátu na základě přijaté SMS poskytuje firma Tůma Pavel, bulletin@email.cz  Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace nedoručení odeslané SMS tel. 602777555, 9-17 hodin v po-pá, nebo reklamace@airtoy.cz, www.platmobilem.cz

Po odeslání SMS Vám bude obratem na mobilní telefon zaslána potvrzující SMS o přijetí Vaší inzerce.

Váš inzerát bude zveřejněn na uvedeném místě nejpozději do 3 dnů.

Mezi jednotlivá slova vkládejte mezery, maximální počet znaků v 1 SMS je 159. V inzerátu uveďte, zda se jedná o koupi, prodej, výměnu či poptávku. V inzerátu je nutné uvést kontakty na Vás, tj. telefonní číslo, e-mail, www kontakt, nebo svou adresu. Odesláním SMS projevujete souhlas se zveřejněním inzerátu. Za obsah inzerce, za nabízené zboží nebo službu v inzerátu odpovídá zadavatel inzerce. Vyhrazujeme si právo opravit v inzerátu nespisovná slova a pravopisné chyby. SMS s inzerátem lze zasílat libovolně opakovaně. Každé zaslání SMS = 7 dnů zveřejnění inzerátu. Vulgární inzeráty, pomluvy, křivá obvinění a jiné protizákonné texty nebudou zveřejněny. Cena za odeslání SMS se nevrací. SMS lze zaslat pouze z mobilního telefonu, u předplacených tel. čísel je nutné mít dostatečný kredit. V odeslané SMS musí být uveden text inzerátu a kontakty na Vás dle výše uvedeného postupu. Pokud do 3 dnů od odeslání SMS nebude Váš inzerát zveřejněn, napište na bulletin@email.cz V tom případě nám napište do e-mailu číslo Vašeho mobilu, ze kterého byla SMS odeslána a datum odeslání SMS.