Chcete mít nový bankovní účet bez zbytečných poplatků?

Chcete mít bankovní účet bez zbytečných poplatků a sjednat si ho jednoduše on-line přes webové stránky banky? 

Internetová banka mBank funguje v České republice od roku 2007 a je součástí skupiny Commerzbank. Sklidila řadu ocenění a řadí se mezi přední finanční společnosti ve Střední Evropě. Finanční centra jsou klasické kamenné pobočky otevřené v pracovní dny, mKiosky jsou obchodní místa v nákupních centrech a otevřeno mívají denně. Pro kontaktování banky lze využít mLinku, klasickou poštu, e-mail nebo sociální sítě. Právě nyní si můžete založit běžný účet zvaný mKonto, který je bez zbytečných poplatků a s řadou platebních karet k dispozici. 

Zdarma je vedení účtu, trvalé příkazy a inkasa, příchozí a odchozí platby v ČR a případné zřízení kontokorentu. Výběry z bankomatů jsou pro Vás zdarma při výběru alespoň 1 500 Kč v ČR nebo ekvivalentu v cizí měně v zahraničí. Můžete si založit také běžný účet pro děti, do 18 let věku mají ze všech bankomatů v ČR 3 výběry měsíčně zdarma. mKonto lze založit online z pohodlí domova přes níže uvedený odkaz, smlouva Vám bude  doručena kurýrem. 

Účet je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví. Díky e-mailu a SMS zprávám máte o pohybu na účtu dokonalý přehled. Na jedno rodné číslo lze otevřít pouze jedno mKonto, ale je možné jeho sdílení, pokud je druhá osoba označena jako spolumajitel nebo disponent. Vedení platebních karet je zdarma pro aktivní zákazníky za stanovených podmínek. Účet lze sjednat i bez platební karty. Založte si nový účet jednoduše on-line právě teď! Bližší informace zde