Výdělek doma na počítači vyplňováním dotazníků

1) Vydělejte si peníze vyplňováním anket a dotazníků přes internet, stačí Vám jen počítač nebo chytrý mobil. Vydělat si můžete 12 až 75 Kč za jednu vyplněnou anketu. Dotazníky jsou na různá téma a oblasti, např. názory na výrobky nebo služby. Vydělané peníze si můžete snadno zaslat na svůj bankovní účet, výplaty jsou možné už od 100 Kč. Vhodné pro zájemce z celé ČR, registrace je zdarma! V případě zájmu klikněte na červený odkaz a poté po vstupu na webové stránky firmy vyplňte požadované údaje. Bližší informace zde

 

 

2) Chcete si doma nebo v práci ve volném čase přivydělat vyplňováním on-line dotazníků na různá téma týkající se zboží a služeb? Nyní máte příležitost se zdarma zaregistrovat a vydělat si peníze za vyplňování jednoduchých dotazníků na počítači, které Vám přijdou e-mailem. Za každý kompletně vyplněný a on-line odeslaný dotazník dostanete zaplaceno, ročně si můžete přivydělat několik set až několik tisíc Kč v závislosti na počtu vyplněných dotazníků. Vydělané body za vyplněné dotazníky, ankety a odměny v administraci projektu vyměníte za peníze, které si budete moci nechat zaslat na Váš bankovní účet. 

Máte zájem? Po kliknutí na níže uvedený obrázek se dostanete na webové stránky firmy, kde vyplníte potřebné údaje, Vaše jméno, příjmení a e-mail, na který chcete, aby Vám chodily dotazníky. Po registraci obdržíte e-mail s dalšími instrukcemi pro vyplnění vstupního dotazníku. 

Neváhejte a zaregistrujte se zdarma ještě dnes, stačí kliknout na níže uvedený obrázek: